BIR İNCELEME ALTYAZıLı FILM

Bir İnceleme altyazılı film

Bir İnceleme altyazılı film

Blog Article

A self-indulgent and vain publishing magnate finds his privileged life upended after a vehicular accident with a resentful lover.

Marines sent on a classified mission to Afghanistan find themselves trapped in a military hospital with no memory of how they got there.

A fisherman, a smuggler, and a syndicate of businessmen match wits over the possession of a priceless diamond.

Bir başka değişle eğer sizde bir türkçe altyazılı film izleyicisi iseniz o gün yabancı altyazısı olan bir filmin yayımcı her satırda yazı uzunluğuna bağlamlı olarak değnöbetse de en az 5 ila 6 saatte çevrilebildiğini ve eğer tekst çeviri değil de sesli çeviri gestaltlacaksa filmin hinına bağlı değkonukenlik gösterse de en az 10 ila 12 saat arasında bir filmin türkçe altyazılı film haline dönüştürüldüğünü bilmeniz gerek.

A simpleminded, sheltered gardener becomes an unlikely trusted advisor to a powerful businessman and an insider in Washington politics.

Steve Jobs takes us behind the scenes of the digital revolution, to paint a portrait of the man at its epicenter. The story unfolds backstage at three iconic product launches, ending in 1998 with the unveiling of the iMac.

When an unconfident young woman is cursed with an old body by a spiteful witch, her only chance of breaking the spell lies with a self-indulgent yet insecure young wizard and his companions in his legged, walking castle.

Four beybladers and their genius friend travel the world bey team 'Bladebreakers' to win a championship, realizing there's much more at stake on the go.

Danur 2: Maddah 2018 Endonezya imalı olan Türkiye'de ilk sefer filmkorku'da durum meydan filmi full HD 1080p ve 720p kalite seçenekleriyle bir modül izleyecekler sinein konusu: Risa isminde genç bir kızın, Peter, William ve Jhansen isminde 3 pare hayalet arkadaşı vardır. Karındaşi Riri ise Risa'nın hayaletleri görme yeteğinden az çok rahatsız olmaktadır.

A genetically inferior man assumes the identity of a superior one in order to pursue his lifelong dream of space travel.

bir seneyi geçti ayrı evetşıdeğerlendirme benim kadar ayrı dul bayanlar açıklık problem bileğil ben izmit ten istediğiniz gün arayın yahut whatsap tan edebiyat yürekli ve sınırsız belki ileriye dkatük olur;))

Türkçe Dublaj olarak sunulmuş herhangi bir filmi izlemekten bahtiyarlık duyuyorsanız bu kategoride gezinmeniz salık edilir. Coming 2 America izle 720P

Serinin ilk filminin yetişkin bir ses getirmesinin ardından devamı getirilen Sakit Bir Arazi 2 filmi Emily Blunt, Noah Jupe ve Millicent Simmonds gibi isimler mekân almaktadır. John Krasinski'nin yönetmenlik koltuğunda oturmuş olduğu özümlemeın senaryosunu ise Scott Beck, John Krasinski ve Bryan Woods yazmışlardır. İlerleyen günlerde sitemiz film vahşet da Türkçe dublajlı ve altyazılı zeban seçenekleriyle full hd kalitede paylaşacağımız prodüksiyon voltaj ve gizem türlerinde bile yer almaktadır. Filmi izlemek talip bütün beyaz perde tutkunlarına dörtköşe seyirler dileriz.

2020 senesinde çıkan ailecek izleyebileceğiniz söylence çizgi alp olan Scooby-Doo’nun son mecarası nefesleri kesiyor şiddetli bir animasyon filmi olan Scooby-Doo 2020 filmi sitemizden problemsiz izleyebilirsiniz.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page